Location Selector (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Is equal to
el: Είναι ίση/ο με

en: Is not equal to
el: Δεν είναι ίσο/η με

en: OK
el: ΟΚ

en: empty
el: κενό

en: About
el: Περί

en: Is empty (NULL)
el: Είναι κενό (NULL)

en: not empty
el: δεν είναι κενό

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Is not empty (NOT NULL)
el: Δεν είναι κενό/ή (NOT NULL)
