Location Selector (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Is equal to
fa: برابر است با

en: Is not equal to
fa: برابر نیست با

en: OK
fa: موافقت

en: empty
fa: خالی

en: About
fa: درباره

en: Is empty (NULL)
fa: خالی است (NULL)

en: not empty
fa: خالی نیست

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: Is not empty (NOT NULL)
fa: مقدار دارد
