Location Selector (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Is equal to
fi: On yhtä kuin

en: Is not equal to
fi: Ei ole yhtä kuin

en: empty
fi: tyhjä

en: About
fi: Tietoja

en: Is empty (NULL)
fi: On tyhjä (NULL)

en: not empty
fi: ei tyhjä

en: exposed
fi: näytetty

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Is not empty (NOT NULL)
fi: Ei ole tyhjä (NOT NULL)

en: grouped
fi: ryhmitetty
