Location Selector (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Value
he: ערך

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Is equal to
he: שווה ל

en: Is not equal to
he: לא שווה ל

en: empty
he: ריק

en: About
he: אודות

en: Is empty (NULL)
he: ריק (NULL)

en: not empty
he: לא ריק

en: exposed
he: חשוף

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Is not empty (NOT NULL)
he: לא ריק, מכיל ערך כלשהו (NOT NULL)

en: Network problem!
he: בעיית רשת!
