Location Selector (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Is equal to
hr: je jednako

en: Is not equal to
hr: nije jednako

en: OK
hr: U redu

en: About
hr: Opis
