Location Selector (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Is equal to
ka: უდრის

en: Is not equal to
ka: არ უდრის

en: empty
ka: ცარიელი
