Location Selector (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: OK
lt: Gerai

en: About
lt: Apie

en: Placeholder
lt: Vietaženklis
