Location Selector (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: About
my: အကြောင်း
