Location Selector (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Is equal to
nl: Is gelijk aan

en: Is not equal to
nl: Is niet gelijk aan

en: - Please select -
nl: - Selecteer -

en: empty
nl: leeg

en: About
nl: Over

en: Is empty (NULL)
nl: Is leeg (NULL)

en: not empty
nl: niet leeg

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Is not empty (NOT NULL)
nl: Is niet leeg (NOT NULL)

en: grouped
nl: gegroepeerd

en: Network problem!
nl: Netwerkprobleem!

en: Hint text that appears inside the field when empty.
nl: Suggestie die in het veld staat als het leeg is.
