Location Selector (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Is equal to
ro: Este egal cu

en: Is not equal to
ro: Nu este egal cu

en: empty
ro: gol

en: About
ro: Despre

en: Is empty (NULL)
ro: Este gol (NULL)

en: not empty
ro: nu este gol

en: exposed
ro: expus

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Is not empty (NOT NULL)
ro: Nu este gol (NOT NULL)

en: grouped
ro: grupate

en: Network problem!
ro: Problemă de rețea!
