Location Selector (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Is equal to
ta: சமமாக

en: Is not equal to
ta: சமமல்ல

en: OK
ta: சரி

en: empty
ta: காலி

en: About
ta: பற்றி

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
