Location Selector (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Is equal to
vi: Bằng

en: Is not equal to
vi: Khác

en: empty
vi: trống

en: About
vi: Giới thiệu

en: Is empty (NULL)
vi: Là rỗng (NULL)

en: not empty
vi: không rỗng

en: exposed
vi: đã trình bày
