Location Selector (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Is not equal to
az: Bərabər deyil

en: empty
az: boş

en: About
az: Haqqında

en: Is empty (NULL)
az: Boşdur (NULL)

en: not empty
az: boş deyil

en: exposed
az: məruz

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
