Location Selector (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Is equal to
ar: يساوي

en: Is not equal to
ar: غير مساو لـ

en: OK
ar: موافق

en: empty
ar: فارغ

en: About
ar: حول

en: Placeholder
ar: الرمز البديل
