Location Selector (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Is equal to
bs: je jednako

en: Is not equal to
bs: nije jednako

en: empty
bs: prazan

en: Is empty (NULL)
bs: Je prazan (NULL)

en: not empty
bs: nije prazan

en: exposed
bs: izložen
