Location Selector (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Yes
ca: Sí

en: Is equal to
ca: És igual a

en: Is not equal to
ca: No és igual a

en: empty
ca: buit

en: About
ca: Detalls

en: Is empty (NULL)
ca: És buit (NULL)

en: not empty
ca: no buit

en: exposed
ca: exposat

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Is not empty (NOT NULL)
ca: No és buit (NOT NULL)

en: grouped
ca: agrupat
