Location Selector (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Is equal to
cs: Je rovno

en: Is not equal to
cs: Není rovno

en: empty
cs: prázdné

en: About
cs: Popis

en: Is empty (NULL)
cs: Je prázdný (NULL)

en: not empty
cs: není prázdný

en: exposed
cs: vystavený

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Is not empty (NOT NULL)
cs: Není prázdný (NOT NULL)

en: grouped
cs: seskupeno

en: Hint text that appears inside the field when empty.
cs: Nápověda, která se zobrazí, pokud je pole prázdné.
