Location Selector (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Is equal to
cy: Yn gyfartal i

en: Is not equal to
cy: Nid yw'n hafal i

en: empty
cy: gwag

en: Is empty (NULL)
cy: Yn wag (NULL)

en: not empty
cy: ddim yn wag

en: exposed
cy: agored
