Location Selector (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Value
es: Valor

en: Yes
es: Sí

en: Is equal to
es: Es igual a

en: Is not equal to
es: No es igual a

en: empty
es: vacío

en: About
es: Acerca de

en: Is empty (NULL)
es: Está vacío (NULL)

en: not empty
es: no vacío

en: exposed
es: expuesto

en: Placeholder
es: Marcador de posición

en: Is not empty (NOT NULL)
es: No está vacío (NOT NULL)

en: grouped
es: agrupados

en: Network problem!
es: Problema de red!

en: Hint text that appears inside the field when empty.
es: Sugerencia de texto que aparece dentro del campo cuando está vacío.
