Location Selector (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: OK
et: Olgu

en: empty
et: tühi

en: About
et: Programmist

en: Is empty (NULL)
et: on tühi (NULL)

en: not empty
et: pole tühi

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: Is not empty (NOT NULL)
et: Pole tühi (NOT NULL)

en: grouped
et: grupeeritud

en: Network problem!
et: Võrgu viga!
