Location Selector (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Is equal to
eu: Honen berdina

en: Is not equal to
eu: Honen ezberdina

en: OK
eu: Ados

en: empty
eu: hutsik

en: About
eu: (r)i buruz

en: Is empty (NULL)
eu: Hutsik dago (NULL)

en: not empty
eu: ez hutsik

en: exposed
eu: agerian jarri

en: Is not empty (NOT NULL)
eu: Ez dago hutsik (NOT NULL)
