Location Selector (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Is equal to
gl: É igual a

en: Is not equal to
gl: É diferente de

en: OK
gl: Aceptar

en: empty
gl: baleiro

en: About
gl: Información

en: Is empty (NULL)
gl: Está baleiro (NULL)

en: not empty
gl: non baleiro

en: exposed
gl: exposto

en: Is not empty (NOT NULL)
gl: Non está baleiro (NOT NULL)
