Location Selector (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Value
hi: मान

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Is equal to
hi: बराबर

en: Is not equal to
hi: समतुल्य नहीं

en: OK
hi: ठीक है

en: empty
hi: खाली

en: About
hi: के बारे में

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर
