Location Selector (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Is equal to
id: Sama dengan

en: Is not equal to
id: Tidak sama dengan

en: empty
id: kosong

en: About
id: Tentang

en: Is empty (NULL)
id: adalah kosong (NULL)

en: not empty
id: tidak kosong

en: exposed
id: terekspos

en: Is not empty (NOT NULL)
id: tidak kosong (Not Null)

en: grouped
id: terkelompok

en: Hint text that appears inside the field when empty.
id: Teks petunjuk yang muncul di dalam bidang saat kosong.
