Location Selector (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Is equal to
is: Er jafnt

en: Is not equal to
is: Er ekki jafnt

en: OK
is: Í lagi

en: empty
is: tómt

en: About
is: Um
