Location Selector (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Is equal to
jv: Pada karo

en: Is not equal to
jv: Ora padha karo

en: About
jv: Ngenani
