Location Selector (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: OK
km: យល់ព្រម

en: About
km: អំពី

en: Is not empty (NOT NULL)
km: មិន​ទទេ​នោះ​ទេ (មិន​មែន​ទទេ)
