Location Selector (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Is equal to
mr: समान

en: Is not equal to
mr: च्या पेक्षा समान नाही
