Location Selector (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Is equal to
oc: Es egal a

en: Is not equal to
oc: Es pas egal a

en: OK
oc: D'acòrdi

en: empty
oc: vide

en: About
oc: A prepaus

en: Is empty (NULL)
oc: Es vide (NULL)

en: not empty
oc: non vide

en: exposed
oc: expausat

en: Is not empty (NOT NULL)
oc: Es pas void (NOT NULL)
