Location Selector (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: OK
te: సరే

en: empty
te: ఖాళీ

en: About
te: గురించి
