Locker module (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Other
bo: གཞན

en: About
bo: གསལ་བཤད
