Locker module (8.x-1.0-beta1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Username
br: Anv implijer

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Password
br: Ger-tremen

en: About
br: Diwar-benn

en: Confirm password
br: Kadarnaat ar ger-tremen
