Locker module (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Login
fr: Identifiant

en: Password
fr: Mot de passe

en: Other
fr: Autre

en: About
fr: À propos

en: Confirm password
fr: Confirmer le mot de passe
