Locker module (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Passphrase
kn: ಗುಪ್ತಪದ
