Locker module (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Password
ps: پټ توری

en: Other
ps: نور

en: About
ps: په اړه
