Locker module (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Login
sl: Prijava

en: Password
sl: Geslo

en: About
sl: O modulu

en: Confirm password
sl: Potrdi geslo
