Locker module (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Other
sq: Tjetër

en: About
sq: Informacione

en: Confirm password
sq: Konfirmo fjalëkalimin
