Locker module (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Other
th: อื่นๆ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Confirm password
th: ยืนยันรหัสผ่าน
