Locker module (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Password
hu: Jelszó

en: Other
hu: Egyéb

en: About
hu: Leírás

en: Confirm password
hu: Jelszó megerősítése

en: Unlock
hu: Feloldás
