Locker module (8.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Password
nn: Passord

en: Other
nn: Andre

en: Confirm password
nn: Bekreft passord
