Locker module (8.x-1.0-beta2) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Username
se: Geavahannamma

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Login
se: Logge sisa

en: Password
se: Beassansátni

en: About
se: Birra

en: Confirm password
se: Dárkkis čoavddasáni
