Locker module (8.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Confirm password
am: የይለፍ ቃል አረጋግጥ
