Locker module (8.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Password
az: Parol

en: Roles
az: Rollar

en: Other
az: Digər

en: About
az: Haqqında

en: Confirm password
az: Şifrəni təsdiqləyin
