Locker module (8.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Password
be: Пароль

en: Roles
be: Ролі

en: Other
be: Іншыя

en: About
be: Аб

en: Confirm password
be: Пацвердзіць пароль
