Locker module (8.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Other
cy: Arall

en: Confirm password
cy: Cadarnhau'r cyfrinair
