Locker module (8.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Password
fi: Salasana

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Other
fi: Muu

en: About
fi: Tietoja

en: Confirm password
fi: Vahvista salasana

en: Unlock
fi: Avaa lukitus
