Locker module (8.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Password
hr: Lozinka

en: Roles
hr: Uloge

en: Other
hr: Ostalo

en: About
hr: Opis

en: Confirm password
hr: Potvrdi lozinku
