Locker module (8.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Roles
lt: Rolės

en: Other
lt: Kiti

en: About
lt: Apie

en: Confirm password
lt: Patvirtinkite slaptažodį

en: Unlock
lt: Atrakinti
