Locker module (8.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा
