Locker module (8.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Other
my: အခြား

en: About
my: အကြောင်း

en: Confirm password
my: အထက်ပါ စကားဝှက်ကို ထပ်မံထည့်သွင်း အတည်ပြုပါ။
